ادامه اعتصاب سراسری کامیونداران در شهرهای مختلف

0

ادامه اعتصاب سراسری کامیونداران در شهرهای مختلف
کامیونداران در ایران روز پنجشنبه نوزده مهرماه ۹۷، برای نوزدهمین روز پیاپی در سومین دور اعتصاب سراسری خود دست به اعتصاب زدند. این اعتصاب سراسری که بدنبال فراخوان روز شنبه ۳۱ شهریور ۹۷ آغاز شده است، در اعتراض به عدم پاسخگویی به مطالبات و خواسته های کامیونداران صورت می‌گیرد.

روز پنجشنبه ۱۹ فروردین، کامیونداران اعتصابی در شهرستان اردبیل در پایانه این شهر دست به تجمع زدند تا نسبت به گرانی قطعه و کم بودن نرخ کرایه اعتراض کنند.

همزمان رانندگان کامیون اعتصابی در شهرستان مبارکه در استان اصفهان در اعتراض به گرانی و پائین بودن نرخ کرایه خود در پایانه این شهرستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

همچنین در شهرستان شیراز نیز کامیونداران در همبستگی با دیگر شهرها اعتصاب خود را استمرار دادند.

اعتصاب سراسری کامیونداران - شیراز

در زرین‌شهر، کامیونداران با تجمع در فلکه میدان تره‌بار اعتصاب خود را ادامه دادند.

این اعتصاب در حالی ادامه پیدا می‌کند که کامیونداران بارها از طرف عوامل حکومتی مورد تهدید قرار گرفته‌اند تا اعتصاب خود را پایان دهند.

بدنبال اعتصاب سراسری کامیونداران طی روزهای گذشته، دست‌کم ۲۵۶ نفر در استان‌های قزوین، البرز، اردبیل، اصفهان، فارس، سمنان، کرمانشاه، زنجان، همدان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و شهرستان‌های نهاوند، بجنورد، کنگان، پاکدشت، نیشابور، شیروان، سنندج، آذرشهر، گرگان، بندرگز، ایذه، رزن، هرسین، دالاهو، زرند و شهرکرد بازداشت شده بودند؛ اتهام این افراد “افساد فی‌الارض”، “اخلال در نظم و امنیت” و “قطاع‌الطریق” عنوان شده بود.

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود