آلترناتیو واقعی اینها هستند

0
نامه یک هموطن از مشهد: این سازمان مجاهدین است که دارد خون میدهد و به طور واقعی برای ایران مبارزه میکند آلترناتیو واقعی اینها هستند بقیه پوشالند.
هموطنی از تهران : بشارت باد فردای پیروزی ودر آغوش گرفتن همدیگر با ترکاندن بغض فروخفته چهار دهه خفقان وسکوت. آنروز فکر کنم نتونم طاقت بیارم ومن مغرورکه اصلا نزد کسی گریه نکردم حتی در روزمرگ ، پدر، مادر ، برادر بزرگتر، آنروز هق هق دیوانه واری سر خواهم داد که هم از سر شوق وافره وهم از غم جانکاه یک عمر حسرت فقدان رفقای قهرمانمان که مردانه در راستای رسالتشان جان باختند. اکنون که این مطلب را مینویسم چشام پراز اشکه. فدای شما وشکوه وبزرگی راهتان. پیروز باشید
دوستی از تهران: باور کنید اگر این حداقل کارها،که هرچه دارم از اشرفیها دارم  را نمیکردم، میگندیدم! بدون هیچگونه مبالغه اصلی ترین و بهترین دارایی وعظیم ترین گنجینه ما مردم ایران بلکه جهان  همین سازمان مجاهدین خلق ایران هست، اگر سی ونه سال پیش روی دیوار مدرسه مینوشتیم : خلق جهان بداند مسعود معلم ماست، وامروز همچنان همان شعار در اروپا و آمریکا طنین افکن هست، وحتی مقامات معتبر غربی نیز اکنون به آن اذعان دارند؛

خوش تر آن باشد که سر دلبران، گفته آید در حدیث دیگران.

دوستی از مشهد: از دیدن نقش زنان در مقاومت ایران و بخصوص درگیریهایی که در اشرف در ۱۹ فروردین شد شوکه شدم دلم دارد آتیش میگیرد، ای کاش با آنها بودم و درکنارشون بودم حتما روزی اوباما و این رژیم و هرکسی که بهشون کمک کرده تاوان این کارهاشون رو میدن.
 نامه یک هموطن از تبریز: يادمه روزی كه خبر شهادت موسی را شنيدم آتش به جان ما زد. دیدم آن هیولای خون آشام رو. من لاجوردی ديو سيرت را بارها در زندان از نزديك ديده بودم. وقتی خبر مرگش به دست علی اكبر را شنيدم لحظاتم وصف ناپذیره، البته به نظرم اون باید زنده اسیر میشد وشکنجه می شد آنجوری که بچه های مارو شکنجه میکرد وسرنوشت محتومش را با آه وحسرت به تماشا می نشست.
دوستی از اهواز: لایحه سی اف تی که تصویب شد چهره نماینده های مجلس دیدنی بود و بخوبی ترس و وحشت را میشد در چهره شان دید، احساس میکنم به همین زودیها باید به استقبال شما به فرودگاه بیاییم چون اوضاع رژیم خیلی داغون است. من برنامه های مجاهدین را نگاه میکنم و خیلی دلم میسوزد که از طرف هر دو حکومت کشته شدند.
 دوستی از شیراز: من قبلا از مجاهدین و رژیم متنفر بودم، از هر دو متنفر بودم ولی باید الان بگم…. تازه دارم میفهمم چه کسانی هستن واقعا شرمنده شدم.
دوستی از تبریز: این نظام وصدا وسیما هر کی را بکوبد باعث عزت وسربلندیش میشود. راستش من زیاد مجاهدین را دنبال نمیکردم. اما چند وقتیه که خیلی دوست دارم اخبارشون رو دنبال کنم. چون عقیده دارم آرمانهای مجاهدین خیلی مقدسه، مجاهدین اولین گروهی بودن که در زمانی که خمینی یک قدیس درنظر مردم بود در مقابلش ایستادن وخطردیکتاتوری روگوشزد کردن.

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود