آقای رجوی فرزند مصدق بزرگ هستند

0 120

دوستی از زنجان: من دفاعیات آقای رجوی رو خوندم، حرفهایی در دفاعیات رجوی گفته شده، همش شامل حال این زمان و این رژیمم میشه انصافا کیه که تو زمان حال حرفای ایشون رو با صراحت و با قدرت بیان فوق العاده بگه…
حالا اگه بگذارند هم بیان بشه. ایشون رهبری یک ملت رو میتونن عهده دار بشن، شکی ندارم دیگه.

به صراحت هم میتونم بگم آقای رجوی فرزند مصدق بزرگ هستند. فرزند آزادی و محاله که این رژیم اجازه بده مجاهدین بتونند براحتی قدعلم کنند، چون مجاهدین بزرگتر از اون هستند که رژیم بتونه و بخواد که باهاشون مقابله کند، پس مجبورند دور نگهش دارند.
سرنگونی رژیم سخته ولی شدنیه، مردم نسبت به سالهای قبل دل و جرات بیشتری پیدا کردند که نمونش همین اعتراضاته… بمرور هم داره علنی تر میشه.

دوستی از شهرکرد:‌ درود بر برادر مسعود که با پیام شماره ۱۱ خودش ترس و وحشت به اندام مزدوران انداخته والان همه شان به این فکر می کنند که روز انتقام مردم نزدیک هست.

هموطنی از بوشهر: وقتیکه کلیپ برادر که اگر ایران بایستد جهان به حمایت برمیخیزد را شنیدم احساس کردم صداش آدم رو میلرزاند، این انسان خاصی هست که بودنش تو این اوضاع خیلی مهمه و خیلی انسان خوبی هست و ساخته شده برای رهبری.

دوستی از اصفهان: كليپ من كيستم برادر مسعود را چند بار دیگه هم گوش داده بودم بسیار تاتیر گذاره جوری که مو به تنم راست میشه و از این همه درایت هیجان زده می شم، مخصوصا اون جا که درد و دل می کنه و میگه حتی خونه کرایه می کنیم نشد میریم خاوران ، پی قدرت نیستیم، هر بار جالب تر از بار قبله برام، فایل مهمیه دقیقا از اول نظام دیکتاتوری و ریشه اختلاف با خمینی را میگه و تکلیف مجاهدین که تا آخر هم اپوزیسیونند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود