آتش در برابر آتش مشت در برابر مشت!

0

هموطنی از تهران:  پیام برادر مسعود چقدر خوب بود ولی معنیش چیه؟ آتش در برابر آتش مشت در برابر مشت!  منم دقیقا نظرم همینه. به نظرم به گوش مسعود عزیزمون برسونید که مردم با سپاه مخالفن. میدونم برادر مسعود با سپاه کاری نداره. ولی بذار نظر مارو بدونه. یعنی برادر مسعود میتونه ما رو به رویاهامون برسونه؟ خداکنه وقتی که اومد همه چیزو مردونه بسازه. به بدبختا کمک کنه. به اونایی که خونوادشون داره زجر میکشه. من خیلی دوست دارم ببینمش ولی منو که نمیذارن، چون کوچیکم. احساس می کنم هیچ ارزشی نداریم وقتی مسعود بیاد. ولی برادر مسعود عشق منه. شاید وقتی ایران آزاد شد قبول کردن و منم مجاهد شدم. الان یه عضو کوچیکم. بقیه زندگیمو میخوام یک مجاهد زیر پرچم مسعود رجوی بگذرونم. دلم میخواد هوااااااار بزنم. دلم میخواد برای مسعود رجوی پیام ضبط کنم. ولی میدونم نمیرسه به دستش. باید روی پیامم خوب فکر کنم. میخوام خیلی خاص باشه. شاید توجهش جلب شد و پرسید این کیه؟ دلم میخواد بهش بگم آماده ام جونمو در راه تحقق آرمانهاش بدم.

دوست دیگری از تهران: اینجا درتهران فضا خیلی عوض شده والان با اغلب نفراتی که صحبت میکنیم حرفشان  و امیدشان به مجاهدین است و میگویند تنها کسی که میتواند در مقابل رژیم بایستد و قیام راه بیندازد مجاهدین هستند.

بازهم پیامی از تهران: ما کجا سیر می کنیم و مجاهدین کجا؟! خیلی اختلاف هست بین ما و مجاهدین. من قبلا زیاد مجاهدین رو قبول نداشتم اما الان فکر میکنم تنها راه حل همین مجاهدین هستند.

دوستی از تهران : آقای رجوی انسان قوی و با اراده و با منطقی به نظر میرسه، انسان بزرگی هست که قدرت رهبری داره قابل احترام هست انسان به این قدرت و چقدر با سواد و با تفکر.

هموطنی از کرمان : اینجا با اکثر نفرات که صحبت میکنیم همه اسم مجاهدین را میآورند و اینکه مجاهدین میتوانند زمینه قیام را فراهم بکنند. وقتشه که به مراکز سرکوب ضربه بزنیم.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود