تجمع اعتراضی متقاضیان مسکن فرهنگیان زنجان

0 32

تجمع اعتراضی متقاضیان مسکن فرهنگیان زنجان
روز پنج شنبه ۳ خرداد ۹۷، جمعی از متقاضیان مسکن فرهنگیان زنجان مقابل دادسرای عمومی و انقلاب این شهر تجمع اعتراضی برپا کردند.

احداث پروژه یک هزار و ۱۹۶ واحدی فرهنگیان زنجان ۱۲ سال است که به طول انجامیده و متقاضیان که از طولانی شدن بهره‌برداری و تحویل واحدها به ستوه آمده اند مقابل دادسرای عمومی و انقلاب زنجان تجمع کردند.

این پروژه از سال ۸۵ در زنجان آغاز شده و در ۱۶ بلوک در زمینی به مساحت ۴۴هزار و ۱۰۰متر مربع و ۱۳۰هزار مترمربع زیربنا احداث می‌شود.

شرکت بتن کاوه آذربایجان اکنون پروژه را در دست دارد اما با گذشت سالها فقط چند بلوک از واحدهای تکخواب را تحویل داده و از تحویل بلوکهای دیگر خودداری کرده و کار را تعطیل کرده است.

به گفته یکی از معترضین، حدود ۱۳ سال پیش از طریق آموزش و پرورش برای این واحدها پول واریز شده است که بعد از حدود ۷ سال که کارها راکد مانده بود با شرکت بتن کاوه قرارداد امضا شد و از اعضا خواسته شد با آقای برزگر قرارداد امضا کنند.

وی با بیان اینکه تعدادی از بلوکهای واحدهای تکخواب با نواقصات مختلف تحویل داده شده و بقیه بلوکها در بلاتکلیفی قرار دارند، خاطرنشان کرد: پیگیری‌های مختلفی از طریق استانداری، اداره کل آموزش و پرورش و حتی خود شرکت بتن کاوه و شخص برزگر انجام دادیم اما هیچ اقدام مثبتی انجام نشده است.وی ادامه داد مسئولان فقط قول پیگیری می‌دهند اما هیچ خبری از این پیگیریها نیست و ما همچنان بلاتکلیفیم.

یکی دیگر از تجمع کنندگان با بیان اینکه شکایت اصلی ما از آموزش و پرورش است، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش از ما خواست تا با شرکت بتن کاوه قرارداد امضا کنیم، در حالی که این قرارداد به ضرر ما تمام شد. آموزش و پرورش باید شرکت بتن کاوه را مجاب کند تا کارها را به اتمام برساند. وی با بیان اینکه از این وضعیت خسته شدیم، تصریح کرد: با حقوق ناچیزی که دارم ماهی ۳۶۰ هزار تومان قسط پرداخت می‌کنم در حالی که خبری از تحویل واحدها نیست.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود