وضعیت جنگی شهر کازرون در دومین روز اعتراضشان

0 48

وضعیت جنگی شهر کازرون در دومین روز اعتراضشان
در روز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۷، درگیری های پراکنده بین مردم و نیروهای امنیتی ادامه دارد. جمعیت در حال شکل دادن تجمعات برای بعدازظهر هستند. تمام راهها به سمت کازرون را بسته اند. جمعی از جوانان شيراز به سمت كازرون حركت كردند كه نیروهای امنیتی مانع ورودشان شدند.

يك ماشین نیروی انتظامی در سطح شهر در حال گردش می باشد و روی موبايل ها پارازيت می اندازد تا آنتن ندهند. نیروهای امنیتی هر فردی که در سطح شهر فيلم بگيرد را دستگیر می کنند. تماسها به سختی برقرار ميشود. چهارشنبه شب مردم خشمگين بانك ملی را نابود كردند، مردم معترض همچنین دوربینهایی که در سطح شهر وجود داشت را شکستند تا با فیلم گرفتن از افراد شناسایی نشوند.

کارگران شهرداری سمنان طی پیامی از تظاهرات و ایستادگی مردم کازرون حمایت کرده و آنها را نماد پایمردی و شرف ایرانی دانستند.
همچنین کارکنان شرکت نفت در بیانیه‌ای حمایت خود را از قیام مردم کازرون اعلام کرده و ملت را به همبستگی، حمایت، تظاهرات و اعتصابات فراخواندند.
مردم و جوانان در آمل نیز به دفاع و حمایت از قیام مردم کازرون برخاستند و با نوشتن شعار بر روی دیوار شهر، همبستگی خود را با مردم شجاع کازرون اعلام کردند.

بر روی دیواری در آمل نوشته شده:
زنده باد کازرون بجنگ تا بجنگیم ما بچه های جنگیم

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود