سومین روز اعتصاب غذای کارگر اخراجی پارس خودرو

0 50

سومین روز اعتصاب غذای کارگر اخراجی پارس خودرو
روز ‌چهار‌شنبه ۲۹ فروردین ۹۷، آقای داود رفیعی کارگر اخراجی شرکت پارس خودرو که دوشنبه ۲۷ فروردین در یک حرکت اعتراضی، دست به اعتصاب غذا در مقابل وزارت کار زده بود، وارد سومین روز خود شد.

این کارگر محروم بیش از چهار سال است در اعتراض به اخراج غیر قانونی خود و عدم دریافت حق وحقوقش دست به حرکتهای اعتراضی می زند اما تا کنون هیچ پاسخی به او داده نشده است.

داود رفیعی روز ۱۵ اسفند ۹۶، بعد از اینکه مقابل وزارت کار دست به اعتراض زد بازداشت شد و با درخواست کار فرما وعوامل وزارت کار به زندان فشافویه منتقل و پس از پرداخت کفالت از زندان خارج شد.

وی پس از خارج شدن از زندان فشافویه وضعیت خود را طی مصاحبه ای این چنین شرح میدهد:
آنها از اینکه ما کارگران حقایق را بگوئیم وحشت دارند. دادستان بر خلاف قانون مرا تهدید وبازداشت کرد. زندان فشافویه دور است .
دست خانواده ها در ان بیابان از زندانی کوتاه میشود. هر بار رفتن و برگشتن تا زندان فشافویه از تهران و کرج و زنجان ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومن هزینه به گردن خانواده زندانی می اندازد.
در صورتیکه زندانی بیکار و بی پول و خانواده اش بی پناه مانده اند. زندانی در آنجا فراموش می شود. غذا خوب نیست. آب خوب نیست. اطلاع رسانی وجود ندارد. برای خفه کردن ما دادخواهان ما را به این زندان دور دست می اندازند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود