حمله رانندگان خشمگین به دفتر اسنپ در کرمان + فیلم

0 95

حمله رانندگان خشمگین به دفتر اسنپ در کرمان
روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۶ رئیس اتحادیه آژانس‌ها به همراه اعضای اصلی هیات این اتحادیه و جمع ۱۵۰ نفره از راننده‌های آژانس به دفتر اسنپ در کرمان حمله کردند و در اعتراض کلیه وسایل آن را تخریب نمودند.

براساس گزارشات در این حمله دفتر اسنپ در کرمان به طور کامل تخریب شد و کارکنان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

لازم به توضیح است اسنپ و تپسی دو شرکت بزرگی تاکسی های اینترنتی در ایران هستند. بر اساس گزارش‌ها، استفاده از تاکسی‌های اینترنتی در تهران افزایش چشمگیری پیدا کرده است و به علت در دسترس بودن و قیمت کمتر آنها٬ کسب ‌و کار آژانس‌ها و تاکسی‌های عادی را با مشکل روبه‌‌رو کرده است. پیش از این سازمان تاکسی رانی علیه این دو شرکت بدلیل آنچه «ارزان فروشی» نامیده شده، شکایت کرده ولی این شکایت ها راه به جایی نبرده است. همچنین تاکنون چندین بار رانندگان شرکت های تاکسی رانی در اعتراض به عملکرد دو شرکت اسنپ و تپسی دست به تجمعات اعتراضی زده اند. در روزهای پایانی سال گذشته، رانندگان تاکسی های تلفنی در اعتراض به فعالیت دو شرکت اسنپ و تپسی مقابل مجلس در تهران تجمع کرده و ضمن غیر قانونی خواندن فعالیت این دو شرکت، خواستار جمع آوری آنها از سطح شهر تهران شدند.

طی ماه گذشته، اعتراض رانندگان تاکسی های تلفنی علیه این دو شرکت تاکسی های اینترنتی بیشتر شده است. روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، رانندگان تاکسی در قم به فعالیت تاکسی تلفنی اسنپ اعتراض کرده و دست به تجمع اعتراضی زدند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود