تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط مردم در سراسر ایران

0 396

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط مردم در سراسر ایران
برخلاف آنچه رژیم آخوندی تلاش داشت و از مدت ها پیش حول آن تبلیغ می‌کرد، مردم ایران بطور سراسری، راهپیمایی ۲۲ بهمن که توسط رژیم برنامه ریزی شده بود را تحریم کرده و در برنامه های ترتیب داده شده حکومتی شرکت نکردند.
در بعضی از شهرها رژیم آخوندی با اجبار دانش آموزان مدارس را با زور و تهدید به خیابان ها کشاند.

تهران- ساعت ۱۱ صبح در میدان امام حسین تهران کمتر از ۵۰ نفر بصورت پراکنده راه می‌رفتند و از راهپیمایی ۲۲ بهمن خبری نبود. بدلیل کسادی و عدم حضور مردم در نمایش راهپیمایی ۲۲ بهمن، نیروهای حکومتی با ترفندهایی همچون توزیع ساندیس و کیک و توزیع سیم کارت مجانی، تلاش کردند مردم را به خیابان ها بکشانند، ولی گزارش ها حاکی از خلوت بودن خیابان ها و کسادی از نمایش است.

شهرکرد- تعداد بسیار اندکی از افراد وابسته به رژیم آخوندی در خیابان اقدام به راهپیمایی کردند و از حضور مردم خبری نبود. فیلمی از این تظاهرات وجود دارد که جوان شجاعی که در حال فیلم برداری از این نمایش مضحک است، خود شعار مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر خامنه‌ای سر می‌دهد.

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط مردم در سراسر ایراندورود- نیروهای حکومتی مسیرهای تردد به تمامی خیابان ها بجز شریعتی و فرمانداری را بستند و اجازه تردد به هیچ کس را نمی دادند

گوهر دشت کرج – تنها عده ای دانش آموز با اجبار در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت داشتند.

رودبار استان گیلان –  مردم و جوانان قیام آفرین بنر بزرگ تبلیغی دهه فجر (دهه زجر) را واژگون کردند.

قصر شیرین –  مردم قصر شیرین اعتنایی به تهدیدات نیروهای حکومتی برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن نکرده و تنها تعداد کمی از دانش آموزان به اجبار به برای راهپیمایی برده شده اند.

تربت حیدریه – رژیم به فرهنگیان این شهر قول داده بود که بعد از راهپیمایی ۲۲ بهمن امروز آنها را برای صرف ناهار به رستوران خواهد برد به آنها غذای خوبی خواهد داد و آنها را تشویق کرده بود تا همراه با خانواده هایشان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن به خیابان ها بیایند. اما فرهنگیان شریف تربت حیدریه اهمیتی به این تبلیغات نداده و تن به چنین کاری ندادند.

سنندج – مردم سنندج در تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن از خانه های خود بیرون نیامدند و تنها عده بسیار کمی از نیروهای وابسته به حکومت در این برنامه شرکت کردند.

گرگان – راهپیمایی ۲۲ بهمن مورد تحریم قاطع مردم گرگان قرار گرفت. رژیم اقدام به راه اندازی خودرویی با بلندگو کرده بود تا برای کسانی که در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند شعار بدهد، اما حتی یک نفر هم در این راهپیمایی نمایشی شرکت نکرد. در فیلمی که بدست آمده نشان داده می‌شود که یک نفر از بلندگو شعار می‌دهد و نفر دیگر همزمان از همان بلندگو پاسخ وی را می‌دهد!

تبریز – تعداد کمی از مردم به زور و اجبار برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن برده شده بودند ولی همان ها هم جواب شعارهای حکومتی را نمی دادند.

کرج – خیابان ها بسیار خلوت بود و خبری از مردم در خیابان نبود. در پل روحانی کرج مسیر بسته شده بود و عده ای به صورت پراکنده از روی پل عبور می کردند.

انزلی – خیابان ها کاملا خلوت بود و کسی در خیابان حضور نداشت.

رشت – هنگامی که یک سخنران حکومتی مشغول سخنرانی بود، مردمی که برای راهپیمایی ۲۲ بهمن به خیابان آورده شده بودند در حال صحبت با همدیگر و یا خرید بودند.

فارسان – دانش آموزان به زور برای راهپیمایی ۲۲ بهمن آورده شده بودند علیرغم این فضای شهر ساکت و سوت و کور بود.

مسجدسلیمان – وضعیت شهر به شدت امینی است. راهپیمایی ۲۲ بهمن در این شهر برگزار نشد.

قهدریجان – تنها حدود ۵۰ نفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند.

قم – یک جوان قیام آفرین در خیابان اقدام به دادن شعار مرگ بر دیکتاتور نمود.

کرمانشاه – مردم و جوانان این شهر عکسها و تصاویر خامنه ای و خمینی را که امروز در سطح شهر توزیع شده بود، به آتش کشیدند. علاوه بر این جوانان دیوار کناری بانک ملی رژیم را به آتش کشیدند.

شیراز – برای بازارگرمی نمایش راهپیمایی ۲۲ بهمن و ترغیب مردم برای شرکت در آن، اقدام به توزیع سیم کارت مجانی نمودند.

اصفهان – نمایش راهپیمایی ۲۲ بهمن بشدت کساد بود و تنها عده بسیار کمی در خیابان اقدام به دادن شعار الله اکبر نمودند.

 

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن بندر انزلی

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن در تبریز

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن در رشت

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرکرد

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن در گرگان

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن در گوهردشت

تهران تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۲

آتش زدن دیوار کناری بانک ملی کرمانشاه و بنرهای تبلغاتی راهپیمایی ۲۲ بهمن

اتوبوس های خالی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن در دزفول

تحریم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز

شعار مرگ بر دیکتاتور جوانی در قم در جریان راهپیمایی ۲۲ بهمن

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود