مردم تازه دارند مجاهدین را می شناسند

0 45

مردم تازه دارند مجاهدین را می شناسند
هموطنی از كرج:
تحلیل های آقای رجوی از صحبتهای خامنه ای را گوش کردم. از ویژگی های منحصر به فرد آقای رجوی تحلیل ماهرانه او از اوضاع داخلی کشور است.
چرا که ایشون و تمام یارانشان قبل از انقلاب نقش اساسی داشتند و به علت آگاهی بالا از عملکرد دولت، پی به فریب بزرگ بردند و دشمنی خود را با نظامی استبدادی به اصطلاح دینی اعلام کردند و با اطلاع دادن به مردم قصد کمک کردم ملت فریب خورده را داشتند.
متأسفانه مردم به علت آگاهی پائین توانایی درک و فهم از آینده تاریک به واسطه حکومت فعلی را ندشتند و باعث شدند ایشان ایران را ترک و به عراق سفر کنند و مبارزات خود را از جایی دیگر ادامه دهند. در حال حاضر اکثریت مردم ایران به واسطه تکنولوژی رسانه ای مطبوعاتی توانستند واقعیت های انقلاب را ببینند و به اشتباهات خود پی ببرند. مردم بار دیگر به دروغ و بی اعتبار بودن اساس این حاکمیت پی بردند که چه کلاهی سر ملت رفته است. آقای رجوی از آینده اطلاع داشتند و بارها هشدار جدی به مردم می‌دادند.

بهرام از تهران:
من اگر درگیر نبودم خیلی کارها می‌کرد. به خدا خواب از چشمهای این نیرو انتظامی بر می‌داشتم. رژیم اسم مجاهدین را خراب کرده ولی به خدا من که با مجاهدین صحبت کردم و حرفهای برادر مسعود را شنیدم، احساس می‌کنم زنده شدم. از حرفهایش سیر نمی‌شوم. هنوز او را ندیده این احساسات را دارم، اگر او را ببینم چه خواهد شد؟
مجاهدین به معنای واقعی فداکاری کردند. چیزی که از مجاهدین یاد گرفتم این است که در این مسیر هیچ چیز برایم مهم نباشد. فقط برایم دعا کنید مثل مجاهدین عمل کنم.

هموطنی از کرج:
پیام برادر مسعود عالی بود. پراتیک های ۳۰ دی سالگرد آزادی برادر مسعود خیلی خوب بود. از اینکه این همه نفر برای آزادی بارزه می‌کنند افتخار می‌کنم.

محسن از تهران:
با دیدن پیام آخر برادر مسعود خیلی خوشحال شدم. خیلی عالی بود. خوشحالم که همه نیروهای آزادیخواه با هم در راستای یک هدف یعنی سرنگونی هستند.

علی از شهرکرد:
تهدیداتی که نظام کرده ما را خیلی نگران مجاهدین در کشورهای مختلف کرده است و می‌ترسیم رژیم ضربه ای به مجاهدین بزند. میشود خواهش کنم مواظب باشید چون رژیم برای روحیه دادن به نیروهای درهم شکسته خودش خیلی نیازمند ضربه زدن به شماست و اگر بتواند حتما ضربه می‌زند. این رژیم وحشی است. زورش به مردم نرسیده حتما تلافی را سر مجاهدین در می‌آورد.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود