نبض قیام – ما آتش زیر خاکستریم

0 114

نبض قیام – ما آتش زیر خاکستریم
هموطنی از قم
:
معاون ناجا اومد برای نيروی انتظامی سخنرانی كرد همه صحبتش از مجاهدین و نقش مجاهدین بود. همه جا صحبت سازمان هست. برای همين الان بهترين موقع برای جذب نيروست.

هموطنی از رباط کریم:
اینها دیگه همه رفتنی هستند و حناشون رنگی نداره و همه میگن این آخوندا به درد پدر بزرگامون میخوردند که پای منبرشون مینشستند. از این رژیم کینه زیادی دارم و همه زندگیم رو گرفتن اطلاع رسونی و اینترنت برای امید دادن به مردم عالیه.

هموطنی از كردستان:
ازدیدن عكس سارو قهرمانی كه در دست يكی از نمايندگان پارلمان اروپا بود خيلی خوشحال شدم وقتی ديدم عكس سارو تا پارلمان اروپا رفته است، خيلی خوشحالم كه با شما آشنا شده ام و اميدوارم بتوانيم حق اين شهدا را با همديگر پس بگيريم، اينبار ساكت نمينشينيم.

هموطنی از رشت:
با یک بسیجی حرف می زدم گفت نیروی بسیجی در تهران بیشتر از لرستان می باشد اگر بسیجی ها این بار دست مردم بیافتند تکه پاره می شوند.

هموطنی از کرج:
واقعا چیزی برای از دست دادن نداریم در عین حال گرسنه هم هستیم فایل صوتی برادر خیلی زیبا بود اسم مسعود رجوی را زیاد شنیده ام می گویند آدم شجاعی است از حرف هایش خوشم آمد حرف دل مردم را می زند ما هم حرفمان همین است.

هموطنی از كرمانشاه:
فعلا خبری از تجمع نیست ولی دقیقا ما آتش زیر خاکستریم، منتظر یه اتفاق یه شلوغی، منتطر مناسبت، مثل بیست و دو بهمن، یه تجمع که بهانه باشه.

هموطنی از ایران:
هر کاری که کمک به اهداف مجاهدین و آزادی خلق و انتقام از این جنایتکاران میشود، وظیفه ی ملی و میهنی و وظیفه ماست. سلام و درود ما به اشرف نشانان دوران طلایی و اما خونبار تاریخ رنج ایران زمین. زیبا و رویایی ترین وطن.

هموطنی از تهران:
حرف های خامنه ای را شنیدم نمی دانم چرا انقدر از مجاهدین می ترسد دیروز با دوستم داشتیم صحبت می کردیم می گفتیم ۴۰ سال که همه چیز دست این هاست از نفت و گاز و همه چیز ولی یک گروه رو با این همه کشتار نتوانستند از بین ببرند.
مجاهدین همیشه برای رژیم تهدید بودند. اصلا پسر شاه کسی نیست که مردم به حسابش بیاورند کسی گول آن را نخواهد خورد. پدرم همیشه می گفت چرا به این رژیم بد و بیراه می گویید بعد از این قیام ها دو شب با من به دیوار نویسی آمد می گفت چقدر من ابله بودم که فکر می کنم چیزی نگوییم بهتر است.

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود