تهاجم جوانان بلوچ به پاسگاه رژیم در ایرانشهر

0 181

تهاجم جوانان بلوچ به پاسگاه رژیم در ایرانشهر
روز دو‌شنبه ۲ بهمن‌ ماه ۹۶، جوانان خشمگین در بلوچستان ابتداء با سنگ و چوب به یک پاسگاه ماموران رژیم آخوندی به نام دلگان در ایرانشهر تهاجم کرده و سپس پاسگاه مزدوران را به رگبار بستند.
این در صورتی بود که عوامل رژیم از شدت ترس و وحشت، توان و جرات هیچ‌گونه پاسخگویی نداشتند.
علت این حمله آن بود که صبح دوشنبه ماموران سرکوبگر در دلگان برای بازداشت فرزند “پرویز بهادرزهی ”  به منزل وی مراجعه می کنند، که زنان خانه مانع از دستگیری وی می شوند.
پس از آن ماموران اقدام به تیراندازی میکنند و دو تن از زنان، مورد اصابت قرار گرفته و تا کنون از وضعیت آنها اطلاعی در دست نیست.
بدنبال این اقدام ماموران، خشم مردم دلگان برانگیخته می شود و با سنگ به سمت پاسگاه انتظامی تهاجم میکنند.

بنابر گزارشهای رسیده جوانان بلوچ، برای خبرگیری و ملاقات دو زنی که توسط مامورین زخمی شده بودند به بیمارستان مراجعه کردند اما ماموران انتظامی و لباس شخصی در مقابل بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر از ورود آنها ممانعت کردند و مشخص نیست حال آن دو زن، اکنون در چه وضعیتی می باشد.
بر اساس آخرین گزارشات بدست آمده از وضعیت شهر دلگان ماموران پس از تهاجم جوانان پنهان شده و شهر در سکوت نظامی است. مردم مقابل پاسگاه تجمع کرده و مانع از فرار مزدوران انتظامی داخل پاسگاه شدند. عوامل رژیم از درون پاسگاه از ترس اقدام به اقدام به تيراندازی هوايی کردند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود