ادامه اعتراض و تجمعات – ۲ بهمن ۹۶

0 261

ادامه اعتراض و تجمعات – ۲ بهمن ۹۶

مشهد – کامیونداران (صنف بتون و میکسرداران) در مشهد روز دوشنبه ۲ بهمن ۹۶ در اعتراض به نرخ ثابت کرایه ها از ۵ سال پیش تا کنون و عدم افزایش کرایه ها علیرغم افزایش نرخ گازوئیل از لیتری ۵۰ تومان به ۳۵۰ تومان و گرانی و تورم دست به اعتاصب زده و دست از کار کشیدند.

اعتراض کامیونداران مشهد

 

سیرجان – جمع زیادی از کارگران و کارکنان شرکت سنگ آهن گهر زمین در سیرجان دوشنبه ۲ بهمن ۹۶ در اعتراض به کم بودن حقوق پایه و کارانه و دیگر مزایا دست به اعتصاب زدند

اعتصاب کارگران سیرجان

 

فومنات – کارگران شرکت ریسندگی و بافندگی فومنات روز دوشنبه ۲ بهمن ۹۶ در اعتراض به معوقات حقوق و همچنین فروش و واگذاری این شرکت به فردی که صلاحیت اداری آن را ندارد دست به تجمع اعتراضی زدند.

اعتراض کارگران شرکت ریسندگی و بافندگی فومنات

 

چابهار – مأموران و عوامل شهرداری رژیم در چهاربهار ساعت یک و نیم شب گذشته، وسایل دست فروشها در این شهر را جمع آوری کرده و به بازار سنتی چابهار منتقل کرده اند. این کار باعث خشم و نارضایتی دست فروشان شد. لذا از صبح امروز بازار سنتی و دست فروش ها اعتصاب کرده و در آنجا تجمع کرده اند.

اعتصاب دست فروشان و فروشندگان بازار سنتی چابهار

 

دهلران – روز یکشنبه ۱ بهمن ۹۶ کارگران اخراجی کارخانه سیمان دهلران مقابل دفتر امام جمعه دهلران تجمع کردند. کارگران اعلام کردند از ابتدای سال جاری تا کنون ۳۰ نفر از رانندگان بخش ترابری اخراج شده اند.

کارگران سیمان دهلران

 

 

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود