ایرانیان مقیم کانادا از تظاهرات و اعتراضات سراسری مردم ایران حمایت می‌کنند

0 124

ایرانیان مقیم کانادا در حمایت از تظاهرات و اعتراضات سراسری مردم ایران، دست به سلسله تظاهراتی در شهرهای مختلف کانادا زدند. که در زیر خلاصه ای از این تظاهرات ها آمده است.

روز ۱۶ دی ۹۶ (۶ ژانویه ۲۰۱۸) ایرانیان مقیم کانادا در شهر تورنتو با وجود هوای بسیار سرد و زیر ۳۰ درجه، در همبستگی با اعتراضات و تظاهرات سراسری مردم ایران دست به تظاهرات زدند که با استقبال ایرانیان و شهروندان کانادایی روبرو شد.
تظاهرکنندگان خواستار حمایت هرچه بیشتر دولت کانادا از تظاهرات مردم ایران شدند. خبرگزاری‌های کانادا از این تظاهرات فیلم و گزارش تهیه کردند.

ایرانیان مقیم کانادا - تورنتو

 

روز یکشنبه ۲۴ دی (۱۴ ژانویه ۲۰۱۸) ایرانیان مقیم کانادا و هواداران مقاومت ایران در حمایت از اعتراضات و تظاهرات مردم ایران در شهرهای مختلف مقابل آرت گالری ونکوور اجتماع کرده و دست به برگزاری آکسیون زدند.
آنها همراه با قیام آفرینان در داخل ایران شعار می‌دادند: «مرگ بر اصل ولایت فقیه»، «حکومت آخوندی نابود باید گردد»، «حقمونو می‌گیریم ایرانو پس می‌گیریم»، «شعار هر ایرانی مرگ بر خامنه‌ای روحانی» و…
این آکسیون مورد توجه شهروندان کانادایی شهر ونکوور قرار گرفت. بطوری که تعدادی از مردم علاوه بر تشویق ایرانیان مقیم کانادا به ادامه راه و آرزوی پیروزی هرچه بیشتر برای آنها، خواستار دریافت اطلاعات بیشتری در این زمینه شدند.

ایرانیان مقیم کانادا - ونکوور

 

روز یکشنبه ۲۴ دی ۹۶ (۱۴ ژانویه ۲۰۱۸) ایرانیان مقیم کانادا و هواداران مقاومت ایران در شهر مونترال کانادا در سرمای شدید هوا تجمع کردند تا در آکسیونی حمایت خود از اعتراضات و تظاهرات سراسری مردم ایران را اعلام کنند. آنها با در دست داشتن بنرهایی مبنی بر اعلام حمایت خود، در سرمای شدید هوا همراه با مردم سراسر ایران خواستار سرنگونی رژیم آخوندی شدند.

ایرانیان مقیم کانادا - مونترال

 

روز های ۶ ژانویه (۱۶ دی)، ۱۳ ژانویه (۲۳ دی) و شنبه ۲۰ ژانویه (۳۰ دی)،  ایرانیان مقیم کانادا در شهر اتاوا در حمایت از اعتراضات و تظاهرات سراسری مردم ایران علیرغم سرمای زیاد، دست به برگزاری آکسیون زدند
آنها با در دست داشتن بنرهایی مبنی بر اعلام همبستگی خود با قیام افرینان ایران و عکسهایی از شهدای قیام، همراه با مردم ایران شعار می‌دادند: «مرگ بر خامنه‌ای»، «این آخرین پیامه هدف فقط نظامه»، «شعار هر ایرانی مرگ بر خامنه‌ای روحانی»، «شاه سلطان ولایت مرگت فرا رسیده» و…ایرانیان مقیم کانادا - اتاوا

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود