تجمع و اعتراضات روز ۱ بهمن ماه ۹۶

0 254

تجمع و اعتراضات روز ۱ بهمن ماه ۹۶
مشهد-
تجمع اعتراضی غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در مشهد
صبح روز ‌یکشنبه ۱ بهمن‌ ماه ۹۶، غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین وابسته به سپاه پاسداران در مشهد برای اعتراض به چپاول پول‌های خود توسط این مؤسسه مقابل شعبه خیام این شهر دست به تجمع زدند و خواستار بازگردان اموال به یغما رفته خود شدند.

تجمع اعتراضی غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در مشهد

اهواز- تجمع اعتراضی مردم مقابل شرکت توسعه نیشکر امیرکبیر اهواز
روز ‌شنبه ۳۰ دی‌ ماه ۹۶، جمعی از مردم اهواز در اعتراض به بیکاری مقابل شرکت نیشکر امیرکبیر این شهر دست به تجمع زدند. در این تجمع آنها خواستار به کارگیری نیروهای بومی منطقه شدند. ماموران ضد شورش در هراس از این تجمع به اقدامات سرکوبگرانه روی آورده و برای ایجاد رعب و وحشت در جاده جلوی معترضین صف بسته بودند.مردم مقابل شرکت توسعه نیشکر امیرکبیر اهواز

شوش- دومین روز اعتصاب کارگران کاغذ پارس هفت‌تپه
اعتصاب کارگران کاغذ پارس هفت‌تپه که در اعتراض به کم شدن پایه حقوق و اجرا نشدن طرح طبقه بندی و تنظیم قرارداد مستقیم و برکناری مدیر و مدیر اداری آغاز شده بود، امروز یکشنبه ۱ بهمن ماه ۹۶، به دومین روز خود کشیده شد.

اعتصاب کارگران کاغذ پارس هفت‌تپه

تهران- تجمع اعتراضی غارت شدگان موسسه ولی عصر در رباط کریم تهران

 متن خبر:
غارت شدگان ولی عصر در رباط کریم، روز شنبه ۳۰ دی ماه، در اعتراض به غارت پولها و سپرده هایشان اقدام به تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان این موسسه کردند. در این تجمع نیروی انتظامی اقدام به دستگیری یک نفر  کرد که یک خانم به حمایت از وی برخاست که توسط خودروی نیروی انتظامی زیر  گرفته شد که موجب خشم مردم شد.

غارت شدگان موسسه ولی عصر در رباط کریم تهران

تهران- تجمع اعتراضی کارگران بازنشسته کیان تایر
امروز یکشنبه ۱ بهمن‌ ماه ۹۶، کارگران بازنشسته کیان تایر در پاسخ به فراخوان قبلی در اعتراض به وضعیت معیشتی خود مقابل ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت دست به تجمع زدند. ماموران سرکوبگر ضد شورش در هراس از گسترش این حرکت اعتراضی کارگران را به محاصره درآوردند.

تجمع اعتراضی کارگران بازنشسته کیان تایرتجمع اعتراضی کارگران بازنشسته کیان تایر-۲

 

 

 

 

 

 

شهرکرد- تجمع اعتراضی کارگران کارخانه سیمان
صبح روز یکشنبه ۱ بهمن‌ ماه ۹۶، جمعی از پرسنل و کارگران کارخانه سیمان استان چهارمحال و بختیاری در اعتراض به اخراج کارگران در مقابل استانداری شهرکرد تجمع اعتراضی برپا کردند. کارگران خواستار رسیدگی به مشکلات خود شدند. مهمترین خواسته کارگران تأمین معیشت و داشتن امنیت شغلی است.

تجمع اعتراضی کارگران کارخانه سیمان

تهران- تجمع  مقابل ساختمان پلاسکو
روز یکشنبه ۱ بهمن ماه ۹۶، جمعی از صاحبان پلاسکو در برابر خرابه های این ساختمان که پس از یک سال از وقوع حادثه سوختن و سقوط ساختمان پلاسکو و قول و قرارها، به صاحبان آن بازگردانده نشده، دست به تجمع زدند و نسبت به تاخیر در رسیدگی به خواسته هایشان اعتراض کردند.

تجمع مقابل ساختمان پلاسکو

نقده- تجمع اعتراضی كشاورزان مقابل درب كارخانه قند نقده
روز یکشنبه ۱ بهمن ماه ۹۶، كشاورزان نقده ای مقابل درب كارخانه قند این شهر، نسبت به عدم پرداخت وجوهشان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

جمع اعتراضی كشاورزان مقابل درب كارخانه قند نقده

تهران- تجمع دانشجویان دکترا روبروی ساختمان مجلس
روز شنبه ۳۰ دی ماه ۹۶، جمعی از دانشجویان دکترا در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالبات ۸ ماهه دانشجویی خود و عدم حل مشکل وام و پژوهانه و اشتغال دانشجویان دکترا در مقابل مجلس تجمع کردند.
بر روی بنری که در دست تجمع کنندگان بود؛ این نوشته به چشم می خورد:
نتیجه هشت ماه پیگیری مدنی = صفر
قولهای بسیاری داده شد اما به هیچکدام عمل نشد

تجمع دانشجویان دکترا روبروی ساختمان مجلس

بهشهر- تجمع کارگران کارخانه پرتو دانه خزر
روز شنبه ۳۰ دی ماه ۹۶، کارگران کارخانه پرتو دانه خزر در اعتراض به عدم پرداخت ۵ ماه حقوق مقابل فرمانداری بهشهر تجمع اعتراضی برپا کردند.

زنجان- تجمع اعتراضی کارگران خدمات شهری منطقه ۲ زنجان
روز شنبه ۳۰ دی ماه ۹۶، کارگران خدمات شهری منطقه ۲ زنجان در اعتراض به واگذاری امور فعالیت های خود به بخش خصوصی مقابل ساختمان شهرداری این شهر تجمع کردند.

تجمع اعتراضی کارگران خدمات شهری منطقه ۲ زنجان

تهران- تجمع اعتراضی غارت شدگان موسسه ولی عصر در رباط کریم تهران

مشهد- تجمع اعتراضی غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در مشهد

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود