۳۰ دی و واکنشهای دوستان در برابر آزادی مسعود رجوی و سایر زندانیان سیاسی

0 85

۳۰ دی و واکنشهای دوستان در برابر آزادی مسعود رجوی و سایر زندانیان سیاسی
هموطنی از شهركرد:
امروز ۳۰ دی چه روز پر بركتی بود، ساليان درشهركرد برف نداشتيم و خشكسالی بود امروز بطور عجيبی يك متر برف اومده فكر كنم به ميمنت آزادی برادر مسعود بوده كه خيلی دين به گردن تك تك ما دارد چون مسير تاريخ ايران رو تغيير داده.
يك خاطره دارم: درسال ۶۰ در زندان اصفهان بودم كه موسی و اشرف شهيد شدند. يك آخوندی اومد و گفت كه تمام شديد. بچه ها شروع كردند به سرفه كردن بطوريكه جلسه بهم ريخت. بعد با گوشهای خودم شنيدم. بخدا قسم ميخورم دوتا پاسدار كنار هم بودند پچ پچ می كردند. يكی از آنها گفت اين مسعود رجوی كارش ساختن سردار هست، چندين سردار ديگه مثل موسی خيابانی تربيت مي كنه. حالا بعد ازساليان می فهمم كه چرا خمينی مجاهدين را قتل عام كرد. وقتی كه يك پاسدار دون پايه چنين استناطی را دارد پر مسلم است كه بقيه شون بيشتر متوجه هستند.

هموطنی از تهران:
وقتی در اخبار سیمای آزادی فرماندهی فروغ را ديدم جان تازه گرفتم خیلی خوشحال شدم انشالله هرچه زودتر نسل این رژیم جنایتکار و خونخوار کنده میشه ومردم از یوغ ستم و ظلم آزاد میشن و جشن بزرگ آزادی را همراه با رهبری مقاومت و همه مجاهدان و یاران دوستان مقاومت که دلسوزان واقعی این مردم هستند میگیرند. امیدوارم برادر مسعود عزیز و خواهر مریم و همه ی یاران سلامت و تندرست وپایدار باشند وچشم دشمنانشون کور باد. خدا به خواهر گلم مریم عزیزم سلامتی وتندرستی و موفقیت عطا کنه که باعث شده در کنار دوستانم باشم وگمشده ی خودم که سالها دنبالش بودم را پیدا کنم.

هموطنی از تهران:
انشاء الله با سرنگونی این آدمکشها، دنیا از شر اونا خلاص بشه نزدیک به ۴۰ سال حکومت کردند. چه قدرت و اراده بزرگی بایستی باشه تا مردم بی تفاوت رو به صحنه بیاره. این میزان فعالیت را هم که انجام میدهند به خاطر فعالیتهای ارتش آزادی بخش است و اشرف نشانهای خارج کشور. پیام برادر مسعود را به دقت گوش کردم ما همه دلمان تنگ شده است ای کاش دیدار زودتر حاصل شود سلام ما را به همه برسانید
یک پیام هم برای عزیزمان (برادر) بفرستم:
برادر هر روز برای مجاهدین عزیز دعا میکنم انشاء‌الله هر چه زودتر شما را در تهران ببینم. ۳۰ دی را تبریک میگویم .

هموطنی از تهران:
وقتی حرفهای برادر را می شنوم احساس میکنم زنده میشوم آدم وقتی ندیده اینطوری دوست داره اگه از نزدیک ببینه چی میشه؟ دیگه سیر نمیشه ازشون. چون مجاهدین به معنای واقعی فداکاری کردند.
من در تظاهراتها فهمیدم چرا انقلاب لازمه… بخدا من ذهنم درگیر این بود که برام اتفاقی نیفته که مادرم ناراحت نشه. ولی مجاهدین چطوری مبارزه میکنند بدون  چشمداشت، یکسویه بی منت واقعا آدم میماند چه  بگويد. من این مدت خیلی به این فکر کردم به اینکه در این مسیر یك راه داریم. اينكه تا آخرين قطره بجنگيم و هيچی برايمان مهم نباشد.

هموطنی ازكرج:
از پیام برادر مسعود رجوی خیلی خوشم آمد و مشخصا از پراتیکهایی که انجام شد. باید به برادر مسعود بگویم کسانی گه گفتی که برای آزادی مبارزه میکنن، افتخار میکنم خیلی ز یاد شدیم.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود