مردم بايد متحد شوند

0 204

مردم بايد متحد شوند
یک دانشجو از تهران:
اينهم (خامنه اي) كه آمد خراب كرد گفت کار کار فلانی ها بوده … ماکه هنوز موندیم این فلانی ها کی هستند؟.

در تظاهرات توی جمعیت یک سری بچه های باحالی بودند که خیلی نترس بودند دمشون گرم می گفتن آقایون خانوما ما بچه های کانونهای شورشی هستیم هرچی ما گفتیم شما هم تکرار کنید ونترسید منم چفت اونا شدم تا امروز هرجا میرفتیم با هم بودیم. اونها بقول خودشون یه مرز سرخی داشتن و به من هم خیلی اعتماد کردن و گفتن اسمشون رو هم به کسی نگيم حتی اگه دستگیر شدیم. در همین حد می تونم بگم اونها مثل  یه تیم قوی کار می کردن .فرمانده داشتن و بدون اجازه اون کار نمی کردند.

اونها به مردم می گفتن باید متحد بشیم ما ۳۹ سال هست که زیر فشار این آخوندا هستیم ما دیگه اینها رو نمی خوایم یکی شون گفت چرا از مجاهدین می ترسید اونها سالها ست دارن واسه آزادی ما میجنگند بعد یه خانمی گفت آقا پسر مگه اونها مردم رو نمی کشتند توی جنگ وفلان…؟ گفت خانم اینها مبارزان واقعی هستن سالها شهید دادن و آخوندا به اونا موشک زدن و… ولی بازم قسم خوردن که آخوندا رو سرنگون کنن

به یک آقاي مسن گفت آی پیرمرد تو سال ۵۵-۵۶-۵۷ کجا بودی؟ تو مسعود و موسی و رو نمی شناسی؟ شما همونایی نبودید که واسه شنیدن صداي مسعود رجوی می رفتین توی امجدیه؟ همون كه امام از اون وحشت داشت؟ حالا یادتون رفته؟ دیگه صحنه عوض شد هرچی این می گفت مردم هم شعار می دادن.

براي ۲۲ بهمن آماده ميشويم

صحبت يك هموطن: گفته بودم سالگرد ۹ دی رژیم را بهم می زنیم. دست بچه های سازمان در همه شهرها درد نکند. همکاری همه جانبه ای با ما داشتند. داریم برای ۲۲ بهمن آماده می شویم .

مادر یکي از دوستانمان ميگفت پسر ۱۹ ساله اش دستگیر شده بود ولی با زرنگی آزاد شده است و هیچ ردی از خودش نداده است. ولی حسابی کتک خورده است . وی در زرنگی به دایی و خاله اش رفته که در تیرانا هستند. ولی یکیش شون اعدام شده است.

يك هموطن  از کرج: یک خبر خوب دارم که شوراهای محلی در تهران و کرج در حال شکل گیری است که خبرهایش را برایتان می فرستم ولی فقط فعلا شروع به راه اندازی شده است. من مجاهدین را دوست دارم و از آنها شنیده ام عمویم سال ۱۳۶۰ اعدام شده است

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود