آخوندها میخوان جوونا رو مهار کنن ولی جوون ها هوشیارن

0 215

يك سرباز هموطن: آخوندها وضعشون خرابه و میترسن. قبلا سرباز با لباس سربازی میومد خونش و لباس سربازی هم از خونه میرفت ولي الان پادگان بهمون گفته حق ندارید این کار رو بکنید چون مشکل امنیتی هست و لباس شخصی برید و بیایید.

از فضای مجازی میترسند چون واقعا ظرفیت بالایی داره. پادگان نظامی رو به جای آموزش نظامی تبدیل کردن به مکان شستشوی مغزی جوون ها. اگرکه قبلا 90 درصد آموزش نظامی بود و 10 درصد عقیدتی الان فقط 10 درصد دروس نظامی و رژه هست و بقیه اش کلاس عقیدتی که همش حول محور ولایت مطلقه ی فقیه و اطاعت پذیری از رهبر هست.

شدیدا جوان ها را میترسونن و جوون های کم سن هم واقعا میترسند، که اگه فعالیت علیه رژیم تو فکرتون هم بیايد یا فکر دادن اطلاعات جاسوسی محسوب میشه و پدرتون رو در میاریم و به وحشت انداختن و کنترل كردن مردم ادامه میدن. کاملا دیکتاتوری بودن رژیمشون اینجا نمود پیدا کرده.

بعضی از اساتید کلاس ها تلویحا میگن که ما به مطالبی که میگیم عقیده نداریم ولی چون تحت سلسله مراتب رهبری هستیم باید اینطوری بگیم ولی مثل شما فضای مجازی رو رصد میکنیم و آگاهیم که چي در كشور ميگذرد.

حفاظت اطلاعات خودشون صراحتا میگن که میخواییم شمارو چنان تربیت کنیم که اطاعت پذیری از رهبری داشته باشید. ای که لعنت بر رهبرشون. کلی فرم دادن که سربازا پر کنن که خیلی محرمانه در آن نوشته بود و از ارتباط ما با افراد فامیل یا دوستان خارج از کشور بارها سوال کرده بود و تهدید میکردن که اگه دروغ بنویسی که رابطه اي نداری چنين و چنان کنیم و از طرفی ما خودمون همه چی رو میدونیم و فقط تو این فرم سوالات میخواییم صداقت شما رو محک بزنیم. خلاصه میخوان جوونا رو خر کنن ولی جوون ها هوشیارن. مهمترین سلاحشون مذهب هست که براي سواري گرفتن عواطف مردم را تحريك كنند.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود