ایران- مربی تایلندی روسری به سرش کردتادرسالن زنان مربیگری کند

0 137

ایران- مربی تایلندی روسری به سرش کردتادرسالن زنان مربیگری کند

یک افتضاح دیگر رژیم آخوندی در زمینه ورزشی

رسانه‌های حکومتی خبر دادند مربی مرد تیم زنان تایلند که برای شرکت در مسابقات ورزشی در گرگان به ایران آمده بود برای ورود به سالن ناگزیر روسری به‌سر کرد.

وی سامپراچ فونچو سرمربی تیم کبدی تایلند است که وقتی اجازه حضور در داخل سالن را نیافت، سعی کرد با سرکردن روسری در سالن حضور بیابد و بازی تیمش را نگاه کند، حقی که هر مربی دارد اما در حکومت آخوندی نداشت.

💥 تبعات این افتضاح در جنگ داخلی گرگها  :‌

یک روزنامه‌نگار رژیم  به شدت به اتفاق رخ داده در مسابقات کبدی واکنش نشان داده و در این‌باره در صفحه اینستاگرامش نوشته است:   این یکی را به قول معروف نمی‌دانم باید کجای دلمان بگذاریم؟

دعواهای طنزآمیز و شرم آور رئیس سابق جمهوری و مسئولان قوه قضاییه را شاهدیم و به روی خودمان نمی‌آوریم، ماجرای دردناک بلاتکلیفی مواضع‌مان در مقابل رژیم صهیونیستی در میدان‌های ورزشی را می‌بینیم و خون دل می‌خوریم، ولی این یکی را به قول معروف نمی‌دانم باید کجای دلمان بگذاریم؟ آیا این بازی‌ها مسخره کردن حکم خدا نیست، آیا ملعبه کردن دین و اعتقادات مردم نیست، در تاریخ بشر کسی این قدر دین و باورهای مردم را به سخره گرفته؟ کسی این قدر تعالیم و اندیشه‌های متعالی اسلام را مضحکه کرده؟ به خدا درد دارد که نادانی و حماقت ما این طور مفهوم عظیم و رفیع حجاب را به افتضاح بکشد و هیچ کس از بزرگان و اعاظم و علما و مراجع هم به روی خودش نیاورد! نه به عنوان یک آخوند عمامه به سر، نه به عنوان یک شهروند ایرانی، بلکه به عنوان یک مرد مسلمان متأسفم که این عکس به عنوان سند بلاهت و حماقت هم کیشان او در فهم و تطبیق یک موضوع دینی و یک حکم شرعی باقی خواهد ماند!

بله این واقعیت نظام ولایت فقیه هست که کشتی اش به گل نشسته مثل موتوری که به به روغن سوزی شدید افتاده و راهی جز سرنگونی ندارد

 

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود