حمایت2زن شجاع از زندانیان سیاسی اززندانی درحال اعتصاب غذا محمدنظری

0 126

حمایت2زن شجاع از زندانیان سیاسی اززندانی درحال اعتصاب غذا محمدنظری به دنبال اعتصاب غذای مجدد زندانی سیاسی محمد نظری دو تن از زنان زندانی سیاسی از اوین گفتند: «تنها زمانی که زندانیان را در بستر مرگ یافتیم یادشان می‌کنیم»

مریم اکبری منفرد و گلرخ ایرایی در نامه‌ای با اشاره به تداوم حبس غیرقانونی محمد نظری خواستار حمایت از این زندانی سیاسی گشته و اعلام کردند: «اگر با اعلام شکستن اعتصاب، دوباره در کنج سیاه چال‌های استبداد رهایش کنیم به این معناست که ما تنها زمانی که زندانیان را در بستر مرگ یافتیم یادشان می‌کنیم و پس‌ازآن بی‌تفاوت به سرانجام کار رهایشان می‌کنیم.»

متن کامل نامه این دو زندانی سیاسی به شرح زیر می باشد:

«نه نای حرف زدن داشت و نه حتی توان گشودن چشم‌هایش را. میدانیم در این جغرافیا نباید انسانیت را بجوییم که سال‌ها پیش مرده است و بر مرده‌ی آن، بر دستان قتال بوسه‌های مچکرانه زده شد.

محمد نظری از زمانیکه هاشمی رفسنجانی بر مسند تکیه زده بود در سیاه‌چال است، تمام دوره‌ی ریاست جمهوری محمد خاتمی و نیز تمامی دوره‌ی ریاست جمهوری احمدی‌نژاد را و حالا در نیمه‌ی حکومت روحانی، در میانه وزش اعتدال! و یورش امید! بر وجودمان، هنوز بدون هیچ توضیحی، بدون ادله و مستنداتی در بند است.

او که نه حکم حبس ابد دارد و نه هیچ حکم مشخصی.

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود