قضاییه رژیم: ۱۵میلیون و۲۰۰هزار پرونده قضایی در کشور وجود دارد

قضاییه رژیم: ۱۵میلیون و۲۰۰هزار پرونده قضایی در کشور وجود دارد 4.5 میلیون از مواد مخدر و روانگردان استفاده می‌کنند به ازای هرساعت 49نفر روانه زندان می‌شوند.

0 116

قضاییه رژیم: ۱۵میلیون و۲۰۰هزار پرونده قضایی در کشور وجود دارد یک کارگزار حکومت آخوندی در سازمان بهزیستی رژیم در اعتراف به گوشه‌هایی از فجایع اجتماعی در حاکمیت آخوندی گفت: حدود 4میلیون و 400هزار نفر در ایران از مواد مخدر و روانگردان استفاده می‌کنند و بیش از 400هزار نفر ورودی به زندان داریم به‌طوریکه متأسفانه به ازای هر ساعت 49نفر روانه زندان می‌شوند.

این کارگزار رژیم افزود: طبق آماری که قوه قضاییه اعلام کرده، 15میلیون و 200هزار پرونده قضایی در کشور 80میلیون نفری ایران وجود دارد. هندوستان با جمعیت یک میلیاردی فقط یک میلیون و 200هزار پرونده قضایی دارد.

وی گفت: حدود 19میلیون نفر در مناطق حاشیه‌نشینی که حداقل خدمات عمومی را ندارد، زندگی می‌کنند و شمار مجرمان زیر 18سال به‌ویژه دختران به نحو نگران کننده‌ای افزایش یافته است.

این میزان پرونده قضایی در شرایطی است که وضعیت زندانیان در ایران فاجعه بار است

حسین افلاطونی زندانی 43ساله که در زندان تهران بزرگ؛ زندانی بود، مدتی به‌دلیل مشکلات جدی قند خون (‌دیابت) در این زندان به‌دلیل عدم رسیدگی به وضعیتش بینایی خود را از دست داد. دژخیمان رژیم در این زندان هیچ اقدامی برای رسیدگی به شرایط این زندانی بیمار نکردند و نهایتاً وی به بیماری سل مبتلا شد. این زندانی به‌علت نابینایی و شدت بیماریهایش تاب و توان حتی راه رفتن و انجام کارهای فردی خودش را نیز نداشت و سایر زندانیان کارهای وی را انجام می‌دادند.عوامل و شکنجه‌گران رژیم در این زندان با توجه به فضای اعتراضی زندانیان نهایتاً مجبور شده بودند که وی را به بیمارستانی در خارج از زندان منتقل کنند اما بعد از مدتی این زندانی نهایتاً در روز پنجشنبه 25آبان 96 بدلیل عدم رسیدگیهای به موقع دستگاههای قضاییه، اطلاعات و امنیت سپاه آخوندی جان خود را از دست داد.

یا از نمونه رفتار با زندانیان نیز خوب است اشاره ای کنیم که دژخیمان خامنه‌ای در زندان گوهردشت کرج در یک اقدام غیرانسانی در روز یکشنبه 20آبان 96، زندانی سیاسی رضا شهابی را با دست‌بند به بیمارستان منتقل کردند.

این زندانی سیاسی که از عوارض جسمی در ناحیه گردن و کمر و پاهایش، رنج می‌برد در حالی با دست‌بند به بیمارستان منتقل شد که بدون درمان قطعی دوباره به زندان بازگردانده شد.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه که رضا شهابی، عضو هیأت مدیره آن می‌باشد از «زدن دست‌بند به رضا شهابی و غل و زنجیر کردن فعالان کارگری و معلمان» شدیداً انتقاد و آن را محکوم کرده و خواستار آزادی «بی‌قید و شرط» این عضو زندانی خود و لغو محکومیت زندان دیگر اعضای سندیکا، ابراهیم مددی و داود رضوی، شد.

خاطر نشان می‌شود که رضا شهابی در روز ۲۲خرداد سال ۸۹دستگیر و توسط قضاییه جنایتکار آخوندی به شش سال زندان محکوم شد. وی به‌دلیل ضرب ‌و شتم مأموران امنیتی در زمان بازداشت و بازجویی، در دوره محکومیت دو بار تحت عمل جراحی (گردن و کمر) قرار گرفت. وی پیشتر نیز در اعتراض به شرایط غیرانسانی زندان به مدت 50روز اعتصاب‌غذا کرد

 

قضاییه رژیم: ۱۵میلیون و۲۰۰هزار پرونده قضایی در کشور وجود دارد

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود