تجمع اعتراضی معلمان کهگیلویه و بویراحمدبه وضعیت حقوق ومزایا

0 171

معلماناستان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نارضایتی از وضعیت حقوق و مزایای کارمندی خود درجلوی اداره کل آموزش وپرورش اتان کهگیلویه وبویراحمد تجمع کردند.

فرهنگیان شهرستان کهگیلویه نیزبه دلیل نارضایتی از وضعیت حقوق، پاداش و مزایای خود در جلوی اداره آموزش و پرورش این شهرستان تجمع کردند.

بنابراین گزارش، معلمان در این تجمع خواستار افزایش حقوق، پاداش و مزایای خود و خواستار رفع ضعف منابع مالی در آموزش و پرورش شدند.

تجمع کنندگان از دولت تدبیر و امید خواستار چاره‌اندیشی برای مشکلات معیشتی این قشر شدند

مچنین معلمان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد نیز به دلیل نگرانی از وضعیت حقوق خود اعتراض و تجمع کردند.

این تجمع آرام وصنفی بوده وفرهنگیان حدف رتبه بندی مشاغل، وضعیت بد معیشتی معلمان، افزایش نیافتن حقوق فرهنگیان، عدم تخصیص مزایای جانبی به فرهنگیان،رسیدگی نشدن  به وضع پژوهشگاه ها، استخدام های بی حساب و کتاب، رسیدگی نکردن به وضعیت خانه معلمان، اعطا نکردن وام کم بهره، رسیدگی نشدن به وضعیت مدارس، برگزار نکردن کلاس های ضمن خدمت و .. را ازدلایل این تجمع بیان کرد.

 

این فرهنگیان که شمار آنها به ۳۰۰ نفر می رسد و دایم در حال افزایش هستند قرار بود پس از تجمع در مقابل اداره کل اموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به سمت استانداری استان حرکت نمایند که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش این استان در جمع آنها مشکلات خود را برای این مسوولان مطرح کردند.

 

این تعداد فرهنگی با در دست داشتن پلاکاردهایی با عنوان ” نه چپ  نه راستیم فقط معلم هستیم”و ” ما معلمین معیشت معیشت”و ” معلم نان را چه زیبا تدریس می کند درحالی که سفره نان خانواده اش خالی است” اعتراض خود را ابراز کردند

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود