بازداشت مالباختگانی که مانع عبور خودروی استاندار اهواز از روی مالباختگان شدند

0 184

شب گذشته بعد از تحصن و تظاهرات در مقابل استانداری اهواز ٬تعدادی از مالباختگان همانجا در مقابل درب ورودی استانداری روی زمین می خوابند.
استاندار با آنها صحبت مي كند و میخواهد که به تحصن خود پایان دهند ولی آنها راضی به رفتن نمی شوند.
سپس هنگامي كه خودرو استاندار می خواست از درب خارج شود مالباختگان با خوابیدن روی زمین مانع عبور او می شوند. اما استاندار قصد عبور از روی آنها را داشته که با مقاومت مالباختگان مواجه می شود.
مالباختگان خشمگین و سپرده گذاران ناراضی با سنگ٬ شيشه عقب اتومبيل استاندار را شكستند. در همین حال ماموران وزارت اطلاعات وارد شده و اقدام به دستگیری تعدادی از سپرده گذاران می کنند.
صبح امروز سه شنبه ۱۸ مهرماه مالباختگان به تحصن خود در مقابل درب استانداری ادامه داده و با سردادن شعارهایی٬ خواستار آزادی بازداشت شدگان شب گذشته می شوند.
آنها در واكنش به ماموران وزارت اطلاعات که اقدام به دستگیری معترضین می کنند شعار می دادند: اطلاعات بگوش باش مال باخته ايم نه اوباش

بازداشت شدگان با پرداخت جریمه امروز ساعت ۱۱ صبح آزاد شدند.

شایان ذکر است که مقامات استانداری اهواز برای ايجاد اختلال در فيلم برداری از تحصن و اعتراض مردم و سپرده گذاران آرمان در اهواز اقدام به قطع برق محل كرده و كليه چراغهاي روشنائی محوطه اين محل را قطع كرده اند .
مالباختگان خشمگین موسسه آرمان می گویند:

ما راي مي دهيم ، اين نامردها می روند وكيل و وزير می شوند بعد دزد می شوند پول مارا می خورند . ما اعلام جنگ با دولت می کنیم

در این تجمع مردم شعار ميدهند حكومت عدل علی اين همه بی عدالتی ، ما بچه های جنگيم بجنگ تا بجنگيم ….

پاسخ بدهید

ایمیل شما ظاهر نمی شود